Ковані вироби Львів профіль Google Публікатор ковані вироби львів профіль Google Публічний профіль ковані вироби львів Google

Ковані ворота та кована огорожа

  Ковані ворота та кована огорожа — ось що складає перше враження про Вашу оселю. Металеві ковані ворота - найкраща прикраса для вашого будинку, вони неодмінно відрекомендують Вас, як людину зі смаком та стилем. Ковані ворота – це безпека та краса поєднанні в металі віртуозами своєї справи.

  Кована огорожа та кована брама – це справжнє мистецтво, котре доступне для Вас, завдяки багаторічному досвіду наших майстрів; вони мають мають високу міцніть, та найкраще захищають Вас від дій зовнішніх чинників. Кована брама здавна славиться як оберіг, котрий захищає вас та вашу родину від усяких негаразд.

 

 Ви можете ознайомитись з переліком кованих воріт та кованої огорожі:

 

1. Ковані ворота та огорожа ціна: від 1600 грн/м.кв. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн.

2.Ковані ворота та огорожа ціна:  від 2200 грн/м.кв. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн. 

3. Ковані ворота та огорожа ціна:  2900 грн/м.кв. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн.


Якими мають  бути ковані ворота? Ворота ковані бувають багатьох видів і гатунку. Все залежить які вимоги і критерії ставить замовник кованих воріт, але є певні критерії при яких ковані ворота прослужать довше, невтратять свій вигляд і не будуть ставати проблемним місцем у вашому маєтку. Одна з найважливіших вимог щоб ворота ковані були оцинковані, це дасть захист металу на ловгі роки, і приктично зневелює появу іржі. Наступний фактор для  того щоб ковані ворота не втратили свого шику і шарму це використання якісних матеріалів таких як: грунтовка та фарба. Грунт допоможе фарбі “лягти” рівнішим шаром і покращить адгезивні властивості фарби, тому ковані ворота погрунтовані якісною  грунтовкою будуть мати кращий вигляд та додатковий захист від іржі. Ну і нарешті фарба, з нею все як би зрозуміло – якісна фарба нанесена на ворота ковані гарантує вам стійкий колір, менше вигорання на сонці і більшу стійкість до зовнішніх факторів. Коли ми виготовляєм ковані ворота – ми завжди використовуємо оцинкування виробу та матеріали європейських виробників Німеччини та Італії. Тому на наші вироби ковані ворота та огорожа ми надаємо гарантію.

  Ворота ковані – це не тільки краса та гармонія у Вашому маєтку, це хороша інвестиція у мистецтво. Це витвір який ніколи не втратить своєї ціності.

 

Як замовити ковані ворота ?Як замовити ковані ворота ?
Як замовити ковані ворота та будь-яку ковку ?

Щоб замовити ковані ворота зателефонуйте нашому менеджеру. Вкажіть йому розміри які мають бажані вами ковані ворота. Роскажіть своє бачення кованих воріт або виберіть одне або кілька фото представлених на нашому сайті в розділі ковані ворота і наш художник виконає ескіз кованих воріт та підготує кошторис.  При необхідності зняття додаткових замірів до вас приїде наш майстер. Усі ковані ворота та будь-які ковані вироби такі як: кований дашок, кований балкон, ковані перила, ковані решітки, що піддаються зовнішньому впливу - цинкуються. Що є запорукою довгої служби наших кованих воріт ті інших кованих виробів. Надаємо гарнтію на ковані ворота, ковані решітки, ковані дашки, ковані балкони. Замовляйте коавні ворота у професіоналів.

* required
Send Message