Ковані вироби Львів профіль Google Публікатор ковані вироби львів профіль Google Публічний профіль ковані вироби львів Google

Ковані дашки та балкони

Кований дашок – це незрівнянне доповнення входу в Ваш будинок. Ковані дашки  захищають як від дощу, сонця, снігу і бурульок з даху, так і несуть декоративну функцію, радують око. Компонуючи кований дашок та ковані перила – Ви можете досягти максимальної краси входу у Ваш дім.

Кований дашок, як варіант прикраси для будинку може бути дуже різноманітним. Головне – зберегти стилістику загального вигляду. При виготовленні  кованих або зварних дашків розраховуються усі параметри, по яких буде створюватись дашок.

Матеріал для покриття кованого дашку використовують не лише метал і пластик, але і будь-які сучасні покрівельні матеріали. Найпоширенішим покриттям для кованого дашка є полікарбонат.

Кований дашок прикрасить не тільки парадний вхід в будинок, але також буде  хорошим логічним доповненням для кованого балкону. Якщо кований дашок встановлюється на ковані балкони, то бажано, щоб бокові кронштейни кованого дашка відповідали балконним перилам. Це надасть кованому балкону незрівнянного вигляду.

Ви можете ознайомитись з переліком кованих дашків та кованих балконів:

1. Ковані балкони ціна: від 1600 грн/м.кв. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн.

2. Ковані балкони ціна: від 2100 грн./м.кв. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн. 

 

3. Ковані балкони ціна: від 2800 грн./м.кв. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн.

 

 4. Решта прикладів кованих балконів та дашків

Як замовити ковані ворота ?Як замовити ковані ворота ?
Як замовити ковані ворота та будь-яку ковку ?

Щоб замовити ковані ворота зателефонуйте нашому менеджеру. Вкажіть йому розміри які мають бажані вами ковані ворота. Роскажіть своє бачення кованих воріт або виберіть одне або кілька фото представлених на нашому сайті в розділі ковані ворота і наш художник виконає ескіз кованих воріт та підготує кошторис.  При необхідності зняття додаткових замірів до вас приїде наш майстер. Усі ковані ворота та будь-які ковані вироби такі як: кований дашок, кований балкон, ковані перила, ковані решітки, що піддаються зовнішньому впливу - цинкуються. Що є запорукою довгої служби наших кованих воріт ті інших кованих виробів. Надаємо гарнтію на ковані ворота, ковані решітки, ковані дашки, ковані балкони. Замовляйте коавні ворота у професіоналів.

* required
Send Message