Ковані вироби Львів профіль Google Публікатор ковані вироби львів профіль Google Публічний профіль ковані вироби львів Google

Ковані решітки

Ковані решітки на вікна – відмінний спосіб створити безпеку будинку і людей, що живуть в ньому. Віконні решітки захистять від вторгнення ззовні і упередять біду, якщо у вас в будинку маленька дитина, допитливість якої може стати причиною ситуацій, небезпечних для неї самої.

Ковані решітки на камін також прикрасять вашу оселю.

Навіть одним фактом наявності на вікнах кована решітка  буде сигналом потенційним зловмисникам про те, що житло знаходиться під надійною охороною та проникнення в нього буде досить проблематичним. Особливо актуальним є це твердження для власників приватних будинків, офісів і квартир, які знаходяться на перших та других поверхах будинків, а також приміщень, вікна яких, знаходяться поруч з пожежними драбинами, трубами водосточних систем та дахами сусідніх будинків.

Ви можете ознайомитись з переліком кованих решіток:

Як замовити ковані ворота ?Як замовити ковані ворота ?
Як замовити ковані ворота та будь-яку ковку ?

Щоб замовити ковані ворота зателефонуйте нашому менеджеру. Вкажіть йому розміри які мають бажані вами ковані ворота. Роскажіть своє бачення кованих воріт або виберіть одне або кілька фото представлених на нашому сайті в розділі ковані ворота і наш художник виконає ескіз кованих воріт та підготує кошторис.  При необхідності зняття додаткових замірів до вас приїде наш майстер. Усі ковані ворота та будь-які ковані вироби такі як: кований дашок, кований балкон, ковані перила, ковані решітки, що піддаються зовнішньому впливу - цинкуються. Що є запорукою довгої служби наших кованих воріт ті інших кованих виробів. Надаємо гарнтію на ковані ворота, ковані решітки, ковані дашки, ковані балкони. Замовляйте коавні ворота у професіоналів.

* required
Send Message